top of page

Czemu widzę ten banner?

Na tym blogu nie znajdziesz losowych reklam, AdWords ani treści zamówionych przez firmy. Wrzucamy tu jednak banery narzędzi i produktów, których sami używamy, do których jesteśmy przekonani i z czystym sumieniem możemy je polecić. 

 

Firmy prosimy o niekontaktowanie się z nami w sprawie reklamy - nie prowadzimy takiej współpracy. Jeśli uznamy produkt za wart polecenia, sami skontaktujemy się z Wami. 

 

Jeśli kliknięcie w baner przynosi przychód będzie on w pierwszej kolejności przeznaczony na pokrycie kosztów utrzymania strony oraz rozwój serwisu. Z tego co zostanie będziemy obsługiwać w kolejności: nasz fundusz charytatywny, fundusz naszej parafii (w której przygotowujemy materiały), fundusz Służby Liturgicznej, a pozostałe środki zostaną rozdzielone między autorów tekstów. 

 

W tej sekcji znajdziesz zawsze aktualną listę banerów i produktów z krótkim opisem. 

 

NOZBE.com - to narzędzie do organizacji czasu i zadań według filozofii "Getting Things Done" David'a Allen'a. Nozbe - polska firma prowadzona przez Michała Śliwińskiego o światowym zasięgu - wydała to, w mojej ocenie, najlepsze narzędzie do wdrożenia w pracy i w życiu zasad GTD. Zdecydowanie pojawienie się tego bloga zawdzięczam organizacji, którą umożliwiła aplikacja Michała i pomysły David'a. 

 

Kliknięcie w baner przeniesie Cię na stronę Nozbe z naszego polecenia - założone z tej strony konto będzie niejako przypisane do nas. Wersja podstawowa jest całkowicie darmowa na czas nieokreślony. Jeśli produkt Ci się spodoba i zechcesz wykupić abonament na dodatkowe funkcje do organizacji swojego życia, pracy lub firmy to Nozbe wypłaci nam nagrodę za polecenie, którą przeznaczymy na rozwój serwisu (zgodnie z opisem powyżej). 

WIX.com na górze i na dole strony znajdują się odnośniki do wix.com, których obecność umożliwia nam obniżenie kosztów publikacji kosztów. Wix.com umożliwia łatwe tworzenie własnych stron ww i blogów.

© Oskar Zgraj 2019

bottom of page